VII Міжнародна науково-практична конференція Асоціації Психодрами

15319458_1073841109391543_1111542997_n – копія«Травма: психологічні наслідки і можливості психодрами»

Київ/ 31 березня – 1-2 квітня / 2017

 На конференції будуть обговорюватись актуальні проблеми теорії і практики надання психологічної допомоги особистості у соціокультурному середовищі, що відзначається кризовими, психотравмуючими обставинами.

Основні форми роботи на конференції:  лекції, велика група,  майстер-класи.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Планується, що в роботі конференції візьмуть участь зарубіжні  фахівці:

1.Юліана Будаї – психодрама-терапевт, тренер, супервізор Європейского                                                                 Інституту Психодрами (PIfE), (Угорщина)

2.Віра Нойфельд – психотерапевт когнітивно-поведінкового напряму, дитячий і юнацький гіпнотерапевт (Німеччина)

3.Джанер Бінгьоль – психодраматерапевт, юнгіанський психодраматерапевт, спеціаліст у сімейній психотерапії і психотерапії пар, кандидат медичних наук, сімейний лікар, кандидат наук образотворчого мистецтва і кінематографії, автор робіт “Кіно та психотерапія” та “Колективна травма та колективна пам’ять у документальному кіно».  Закінчив університетську програму по вивченню травми у співпраці з Міжнародним центром вивчення травми в Нью-Йорку з темою дипломної роботи “Реакція поминання у четвертому поколінні вірменської спільноти в Стамбулі”. Учасник  2-річної програми групової психотерапії наслідків Голокосту німецького Інституту психодрами (Краків, Польща).  Психотерапевт-волонтер у відділенні психосоціальної підтримки недержавної організації – Центр консультування біженців у Стамбулі. Веде проект психосоціальної підтримки “Курдський кібуц” для біженців-інвалідів та представників національних меншин у Курдському регіональному уряді колишнього Іраку. Член Міжнародної асоціації групової терапії (IAGT), Американської асоціації групової терапії. Член групи по роботі з травмою Міжнародної асоціації групової терапії (IAGP). (Туреччина)

4. Турабі Єрлі – психодраматерапевт, юнгіанський психодраматерапевт, кандидат медичних наук, сімейний лікар, дієтолог, спеціаліст в області подолання травм. Працює з проблемам ожиріння та розладів харчової поведінки як нутріциолог та психодраматерапевт. Автор підходу для лікування ожиріння «Струнка Роль».

Після землетрусу в Мармарисі у 1999 отримав безпосередній досвід та навчав роботі з наслідками травми лікарів невідкладної допомоги та медичних працівників. Також є членом групи по роботі з травмою Міжнародної асоціації групової терапії (IAGP).(Туреччина)

5. Олександр Стражний – автор методу біосуггестивної психотерапії, лікар-психотерапевт, головний спеціаліст Центру альтернативної медицини «Астраліт» (Угорщина), лікар-волонтер Київського реабілітаційного центру.

Також в роботі конференції візьмуть участь провідні практикуючі українські спеціалісти, члени Асоціації Психодрами.

____________________________________________________________

Для участі у роботі конференції Вам необхідно до 15.02.2017 року надіслати (у електронному вигляді за адресою: psihodramaconferenc@gmail.com

  • заявку на участь у конференції (зразок)
  • якщо ви плануєте брати участь в якості ведучого, доповніть зайвку програмою майстер-класу (тема, мета та завдання, коротка анотація)
  • сплатити організаційний внесок у відповідному розмірі. Організаційний внесок можна перераховати за такими реквізитами ОТП банк, одержувач: ФОП Коваль Наталія Леонідівна, поточний рахунок: 26004901343541, код одержувача: 2347816366, МФО банку 300528 Призначення платежу: «Освіта». Або передати через особу, яка вас запросила, вашого тренера, до оргкомітету конференції. Або безпосередньо через контактну особу, з якою можна зв’язатись за вказаними нижче телефонами.

Організаційний внесок за три дні конференції: зверніть увагу на знижки за ранню оплату.

Участь у конференції:

–         для членів Асоціації

–         для учасників

 До 1 лютого:

–         для членів Асоціації

–         для учасників 

До 1 березня:

–         для членів Асоціації

–         для учасників

 

650 грн

800 грн

 

550 грн

700 грн

 

600 грн

750 грн

Участь у конференції у якості ведучого  майстер-класу або доповідача 300 грн.
Студенти стаціонару 300 грн.

Участь вільного слухача конференції (того хто не бере участі в усій програмі конференції і не сплачує організаційний внесок)  в доповідях або перформансі плейбек-театру  100 грн, в одному з майстер-класів  200 грн, (оплата при реєстрації), але за попередньою реєстрацією.

Контактні особи:

Литвиненко Людмила, тел. – 050 353 21 12, e-mail: lulimak@mail.ru

Скляр Валентина, Viber +380666825309, e-mail: valialev@mail.ru

Оксана Зайкина 0963437700

Анна Войтенко 067 8888484

Адреса для листів psihodramaconferenc@gmail.com

Більше про конференцію на нашій сторінці події в фейсбуці:

https://www.facebook.com/events/239852596453722/?acontext=%7B%22ref%22%3A%224%22%2C%22feed_story_type%22%3A%22370%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

Розклад роботи конференції

Майстер-класи конференції

Місце проведення:

Київ, вул. Миколи Шепелева 3-а, Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів Міністерства доходів і зборів України.

Парковка безкоштовна.

Готель і ресторан за доступними цінами знаходяться в корпусі де буде проводитися конференція.  Просимо заздалегідь зв’язатися з контактною особою з оргкомітету, що до поселення в готелі.
Готель (044) 455-05-74 (працює цілодобово)

Як дістатися:

Мапа: https://goo.gl/maps/2kxDejZ6tFy

Найближчі станції метро “Шулявська” і “Берестейська”, а також прямий транспорт з метро “Петрівка” і “Дорогожичі”, “Лук’янівська”.

Від станцій метро “Петрівка”, “Дорогожичі” і ” Шулявська “: тролейбус № 27, маршрутне таксі № № 427, 201 до зупинки “Бульвар І. Лепсе”.
Від станцій метро  “Лук’янівська”, ” Берестейська “: трамваї № № 14, 15, маршрутне таксі № 14 до зупинки “Проспект Відрадний”

Від Центрального автовокзалу (м.Київ, пл.Московська, 3), окрім метро: Маршрутне таксі № 439, 477 з пересадкою на зупинці “Лєбєдєва Кумача” на тролейбус № 27 або маршрутне таксі № 427, 433. Тролейбус № 42 (в бік Севастопольскої площі) с пересадкою на зупинці “Лєбєдєва Кумача”.

Від Південного ж/д вокзалу: швидкісний трамвай №3 вуд станції “Старовокзальна” до станції “Індустріальна” (11 хв в дорозі)

Відаэропорту “Київ” (Жуляни) (м.Киев, пр.Воздухофлотський, 92): Тролейбусами № № 21, 22 з пересадкою на зупинці “Лєбєдєва Кумача”. Кінцева зупинка з вказанных пунктів “Бульвар І. Лепсе” Від аеропорту «Бориспіль»: До станції метро “Лівобережна” або “Харківська”, або маршрутне таксі № 322 до зупинки “Залізничний вокзал “.

Більше для будування вашего маршруту: https://www.eway.in.ua/ua/cities/kyiv

Comments are closed.