Розклад роботи

VII Міжнародної науково-практичної конференці Асоціації Психодрами

П’ЯТНИЦЯ, 31 березня

9:00 – 10:00 Реєстрація учасників

10:00 – 10:30 Відкриття конференції (конференц-зал)

10:30 – 11:00 Доповідь Павло Горностай (конференц-зал)

11:00 – 11:30 Доповідь Джанер Бінгьоль (конференц-зал)

11:30 – 12:00 Перерва на каву

12:00 – 14:00 Велика група (конференц-зал)

14:00 – 15:00 Обідня перерва

15:00 – 15:25 Доповідь Андрій Старовойтов (конференц-зал)

15:25 – 15:30 Представлення ведучих

15:30 – 18:30 Перша лінійка майстер-класів

18:45 – 20:00 Виступ плейбек театру «Під парасолею!» (конференц-зал)

СУБОТА, 1 квітня

9:30 – 9:35 Представлення ведучих

09:35 – 12:30 Друга лінійка майстер-класів

12:30 – 13:30 Обідня перерва

13:30 – 13:40 Представлення ведучих

13:40 – 16:40 Третя лінійка майстер-класів

16:40 – 17:00 Перерва на каву

17:00 – 18:30 Виступ Першого польського плейбек-театру «OLE» (конференц-зал)

18:30 — 19:30 Фотосесія, неформальне спілкування, час подарунків і сюрпризів.

19:30 – 23:00 Фуршет

НЕДІЛЯ, 2 квітня

09:00 – 12:00 Семінар «Імагінативна рескрипція»   

Віра Нойфельд

10:00 – 12:00 Інтервізійна група для волонтерів

Джанер Бінгьоль

12:10 – 14:10 Лінійка Молодих психодраматистів 

14:10 – 15:10 Обідня перерва

15:10 – 16:30 Велика завершальна група. Закриття конференції (конференц-зал)

 

РАСПИСАНИЕ РАБОТЫ

ПЯТНИЦЯ, 31 марта

9:00 – 10:00 Регистрация участников

10:00 – 10:30 Открытие конференции (конференц-зал)

10:30 – 11:00 Доклад Павел Горностай (конференц-зал)

11:00 – 11:30 Доклад Джанер Бингёль (конференц-зал)

11:30 – 12:00 Перерыв на кофе

12:00 – 14:00 Большая группа (конференц-зал)

14:00 – 15:00 Перерыв на обед

15:00 – 15:25 Доклад Андрей Старовойтов (конференц-зал)

15:25 – 15:30 Представление ведущих

15:30 – 18:30 Первая линейка мастер-классов

18:45 – 20:00 Выступление плейбэк театра «Под зонтом!» (конференц-зал)

СУББОТА, 1 апреля

9:30 – 9:35 Представление ведущих

09:35 – 12:30 Вторая линейка мастер-классов

12:30 – 13:30 Перерыв на обед

13:30 – 13:40 Представление ведущих

13:40 – 16:40 Третья линейка мастер-классов

16:40 – 17:00 Перерыв на кофе

17:00 – 18:30 Выступление Первого польского плейбэк-театра «OLE» (конференц-зал)

19:30 – 23:00 Фуршет

ВОСКРЕСЕНЬЕ, 2 апреля

09:00 – 12:00 Семинар «Имагинативная рескрипция»   

Вера Нойфельд

10:00 – 12:00 Интервизионная группа для волонтеров Джанер Бингёль

12:10 – 14:10 Линейка Молодых психодраматистов  

14:10 – 15:10 Перерыв на обед

15:10 – 16:30 Большая завершающая группа. Закрытие конференции (конференц-зал)

 

Comments are closed.