Групи навчальні

Довідку з архіву переліку всіх учасників освітніх проектів з 1996 року по групам можна замовити, звернувшись письмово до інформаційного відділу ІПСПіП за адресою psychodramua@ukr.net 

2020 рік

Продовжується набір в групи першого (базового рівня). Більше інформації.

В жовтні 2020 року почала роботу групa базового рівня №34. Тренер – Анна Івакіна, ко-тренер – Наталія Сервінська.

23-25 жовтня 2020 року почала роботу група другого рівня № 33 на кваліфікацію психодрама-терапевт. Тренер – Людмила Литвиненко

16-18 жовтня 2020 року почала роботу група базового рівня №32. Тренер – Людмила Литвиненко

18-20 вересня 2020 року почала роботу група базового рівня №31. Тренер –Людмила Литвиненко, ко-тренер Олена Шопша.

_____________________

2019 рік

24 листопада завершила навчання і була сертифікоана група першого рівня №26, тренер Людмила Литвиненко.

28 жовтня  відбулося чергове засідання ради ІПСПіП за участі президента Європейської Асоціації Психодрами (PAfE) – Jacomien Ilbrink. Після вирішення робочих питань відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам психодрама-терапевтам (тренер Людмила Литвиненко) і психодраматичне посвячення.

28 жовтня президент PAfE вручила сертифікат Ніні Литовченко про здобуття тренерського статусу – “Психодрама-тренер груп І рівня”

13-15 вересня почала роботу група першого рівня №30, тренер Людмила Литвиненко, ко-тренер Валентина Скляр.

15-16 червня почала роботу група першого рівня №29, тренер Ганна Івакіна, ко-тренер Валентина Скляр.

Почала роботу навчальна група по психодрамі другого рівня, спеціалізація психодрама-терапевт по стандартам Європейської Асоціації психодрами. Група № 28  Тренер Людмила Литвиненко

Добігає кінця навчальний проект Інституту психодрами сучасної психології і психотерапії (ІПСПіП) під егідою Європейської Асоціації психодрами (PAfE) на квіліфікацію психодрама-терапевт  для групи № 24,  тренер Людмила Литвиненко, супервізор Інара Ердманіс.

Завершився останній семінар, який провела Анна Бєланськи (Польша). Залишилося написати дипломи та успішно їх захистити. Колоквіум призначено на 5-6 липня. Чекаємо з нетерпінням цієї події, щоб отримати задоволення. А воно буде,  креативні психодраматисти ЗАБЕЗПЕЧАТЬ. (Березень 2019)

2018 рік

Ось і настав цей день, коли ще одна вершина підкорена – психодраматичне дерево знову випустило нові міцні гілки і листя – наша ПСИХОДРАМАТИЧНА РОДИНА поповнилася командою психодрама-практиків. Від щирого серця вітаємо Вас! 🌺 З радістю ми відкриваємо для Вас двері у майбутнє і бажаємо удачі, творчості, СПОНТАННОСТІ в підкоренні Ваших вершин!  (грудень 2018)

Щасливий той, хто має Вчителя!
Але справа не тільки у тому, щоб поряд з’явився майстер-наставник. Справа ще і у внутрішній готовності до зустрічі з ним.
І зустріч відбувається.
Цінність Вчителя у здібності до передачі такого досвіду, який потрапляє прямо в серце і змінює життя!
Безмежно вдячні нашим Вчителям Людмилі і Ніні!
Три роки навчання прилетіли швидко, але безцінний досвід залишиться з нами назавжди! (грудень 2018)

Найсвітліші вітання збірній КОМАНДІ випускників тренера Тетяни Зайцевської та ко-терапевтів Олександра Спеки, Ірини Сергієнко. Чудові люди, прекрасні творчі психодраматисти, творчого шляху і нових висот! Дякую за ЗУСТРІЧ із вами. Ви також міцні гілки нашого психодраматичного дерева. (грудень 2018)

2017 рік

Для українців природними є психотерапевтичні підходи, орієнтовані на дію, гру, театральне дійство. Ми можемо відслідковувати спільні сутнісні характеристики театральної гри як основи народної театральної культури і психодрами як психотерапевтичного методу. Все це дає  широкі можливості використання психодраматичного методу в соціокультурному просторі і  відкриває нові перспективи для його подальшого розвитку.

На сьогодні під егідою Європейської Асоціації психодрами (PAfE (до 2017 року був Європейський Інститут психодрами (PІfE)) в Україні успішно пройшли навчання 23 групи психодраматистів. 24 і 25 група завершують навчальний проект. Інститут психодрами сучасної психології і психотерапії (ІПСПіП) успішно співпрацює з ПАфЕ і вже цього року  стартував навчальний проект першого рівня – група 26 і другого рівня, група – 27.  Наснаги і творчості!

2015 рік

Група № 24, ІІ РІВЕНЬ (психодрама-терапевт), тренер – Литвиненко Л.
Груповим супервізором призначено:
Інару Ердманіс T.E.P, тренер, медичний психолог, сертифікований психодрама-терапевт, супервізор ПІфЕ, президент Морено інституту /Латвія/.

______________________________

Вітаємо !!!!
група № 21 (тренер Людмила Литвиненко, ко-тренер Литовченко Ніна) успішно завершили навчання і отримали спеціалізацію психодрама-практик:

  • Вітюк Оксана
  • Грабовский    Владислав
  • Грицай Владислав
  • Діуліна Наталія
  • Зайченко Тетяна
  • Прожога Ірина
  • Степаненко Марина
  • Чубик Максим
  • Янченко Аліна

_______________________________________________________

Comments are closed.