Набір нових груп

Набір нових груп в Міжнародний проект навчання основам психодрами, соціометрії і группової психотерапії методом психодрами на кваліфікаційні рівні

І – “психодрама практик”

ІІ – ” психодрама терапевт”

за  стандартамми і з легітимною Європейською сертифікацією Європейської Асоціації Психодрами  (Psychodrama Association for Europ (PАfE e. V)) здійснюється постійно. Початок роботи груп визначається після надходження достатньої клькості заявок и консультацій учасників з ведучими тренерами.

Задати питання або заявити про своє бажання отримати психодраматичну освіту Ви можете написавши листа в правління асоціації  psychodramua@ukr.net або за телефонами в об’явах, розміщених нижче.

2018

Шановні колеги психодраматисти!

Іде набір в навчальну групу по психодрамі другого рівня, спеціалізація психодрама-терапевт по стандартам Європейської Асоціації психодрами.

Тренер Людмила Литвиненко – психодраматист, психодраматерапевт, сертифікований Європейским інститутом психодрамы (PIfE, Німеччина), супервізор PАfE; дипломований психолог, н.с. лабораторії консультативної психології і психотерапії Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України. Засновниця Асоціації психодрами, Інституту психодрами, сучасної психології і психотерапії (ІПСПіП). Керівник Кризового центру медико-психологічної допомоги при Інституті психології.
Запис в групу: менеджер Ольга, тел., Viber: +38 097 943 35 56

________________________________________

Проводиться набір на базовий курс професійного навчання методу психодрами.

      Психодрама – психотерапевтичний метод групової роботи, заснований

Я. Морено. В основі психодрами лежить ідея, що для дослідження внутрішнього світу людини більш ефективно використовувати дію, що наближена до життя – драматичну імпровізацію, ніж вербалізовані техніки.

Психодрама – солідний метод, що має свою історію, теорію, традиції і чіткі  стандарти. Разом з тим – це дуже живий метод, який передбачає спонтанність, творчу винахідливість, артистичність, а також здоровий глузд і гумор. І все це разом – зцілює, виховує, вчить, стимулює особистісний ріст. 

Курс побудовано за стандартом Європейської асоціації психодрами (PАfE, Німеччина). Він розрахований на психологів, лікарів-психіатрів, педагогів, соціальних працівників та ін.  Навчання проводиться провідними фахівцями, що мають міжнародні сертифікати PАfE.

Змістом і метою навчання є засвоєння теоретичних знань і практичних навичок та технік, а також розкриття і розвиток внутрішнього потенціалу  особистості.

Базовий курс передбачає 470 год. (із них 240 год. особистісного розвитку).

Така програма передбачає роботу стабільної групи протягом 3-4 років з двома ведучими (ко-терапевтами) у формі 2-х, 3-х денних сесій (по 10 акад. год. в день). Після завершення навчання члени групи отримують міжнародний сертифікат PAfE.

Група розпочне свою роботу – жовтень – грудень 2018

Тел. 8 (050) 353 21 12

e-mail: zudaluli@gmail.com

Людмила Литвиненко – дипломований психолог, науковий співробітник та психолог-консультант лабораторії консультативної психології та психотерапії Інституту психології ім. Г.С. Костюка АПН України. Тренер, психодрама-терапевт, сертиікований Європейським інститутом психодрами (PIFE, Німеччина), супервізор. Тілесно-орієнтований, арт-терапевт. Керівник Кризового центру медико-психологічної допомоги Інституту психології.

______________________________________

Психодрама терапевт/психодрама директор

 Шановні психодрама-прктики, іде набір в нову  навчальну групу 2-го рівня, яка планує почати роботу  з жовтня 2018 року

Ведуча ЛИТВИНЕНКО ЛЮДМИЛА – керівник Кризового центру медико-психологічної допомоги, керівник ГО ЦМПД «Джерело життя», н.с. лабораторії консультативної психології та психотерапії Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, дипломований психолог, тренер-психодраматерапевт, сертифікований Європейським інститутом психодрами (PIfE, Німеччина), міжнародний супервізор. Засновниця Асоціації та школи психодрами в Україні. Президент Асоціації у 1996–2006 рр. Натепер член правління, відповідальна за навчання.

Запис в групу: +30 050 353 21 12, Viber – +38 068 94 60 319

 

Comments are closed.