Сила Роду

За кожним із нас, знаємо ми їх, чи ні, стоять наша сім’я і багато поколінь роду. Вони несуть унікальну і неповторну історію, енергію, яка невидимою ниткою йде до нас з глибини часу.
В той же час, наші життєві звички, традиції, принципи, те, як ми живемо і як ми діємо в певних ситуаціях дуже часто бувають закладені ще в сім’ї.
Чому в нашому житті стаються різні ситуації напруги, розчарування, одні й ті самі труднощі? Чому ми робимо як завжди, коли можна було б піти іншим шляхом?
Рід – це велика кількість енергії і інформації, яку несемо не лише ми, але й передаємо, або будемо передавати своїм дітям і нащадкам, формуючи не лише сьогоднішнє, але й майбутнє.
Запрошуємо вас на цикл зустрічей присвячених роботі з родом, родовими сценаріями (трансгенераційними зв’язками), батьківсько-дитячими стосунками.
Це хороша можливість попрацювати з своїм родом, переглянути свої життєві сценарії, які, можливо, перейшли до нас з нашої сім’ї, але вже не підходять для теперішньої життєвої ситуації, попрацювати з батьківсько-дитячими стосунками. В той же час, наші сім’я і рід можуть допомогти краще зрозуміти себе, відкрити власне джерело енергії і натхнення.


Група буде проходити по суботам з 10 до 17 години. Кількість учасників – до 14 чоловік. Орієнтовне місце проведення Софіївська Борщагівка, вул.Зарічна 80. Вартість уточнюйте в організаторів.


Ведучі:
Присівок Віктор психолог, психодрама-практик,
(сертифікований Psychodrama Assotiation fur Europa Е. V., PAfE, Німеччина), закінчує навчання на рівень “психодрама-терапевт” (PAfE),член ІПСПіП. Тел. 0978881863


Невмержицька Наталія – психолог, психодрама-практик 
(сертифікована Psychodrama Assotiation fur Europa Е. V., PAfE, Німеччина), закінчує навчання на рівень “психодрама-терапевт” (PAfE), член ІПСПіП, казкотерапевт. Ведуча груп з алко-нарко залежними в реабілітаційному центрі.
Тел. 067450748

Comments are closed.