Шопша Олена

Шопша Олена Леонідівна

завідувач кафедри психології МАУП

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат психологічних наук 2014 р., доцент кафедри психології 2018 р.

Дисципліни, що викладає: вікова психологія, диференціальна психологія, психодіагностика, конфліктологія, актуальні проблеми загальної та візуальної психодіагностики,  психологія творчості, етнопсихологія.

Біографія

Освіта:

Міжрегіональна Академія управління персоналом, 2003. Спеціальність – психологія. Кваліфікація – магістр психології.    

У 2017 році отримала сертифікат B2 w Instytute Rozwoju Współpracy Międzynarodowej Poznań.

У 2018 році двотижневе наукове стажування та підвищення професійної кваліфікації (108 годин) на кафедрі Психопедагогіки Родини, Інституту Наук про Родину і Соціальну Працю Люблінського Католицького Університету Іоанна Павла II в межах програми “Психологія і педагогіка безперервного навчання: керівні принципи для системи освіти ЄС”. Підвищення професійної кваліфікації “Здобутки та тенденції університетської освіти в країнах ЄС”. Стажування реалізовано в Любліні з 13.11. – 27.- 11. 2018 року.  Сертифікат

Досвід роботи:

  • лютий 2006р. – листопад 2016р. – доцент кафедри психології;
  • листопад 2016р. –  по теперішній час завідуюча кафедри психології

Професійний і науковий інтерес: У 2014 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Особливості соціально-психологічного клімату театрального колективу» (19.00.05 – соціальна психологія; психологія соціальної роботи). Доцент кафедри психології (2018 р.).  

З 2015 року триває робота над докторською дисертацією.

Автор більше 150 наукових праць у галузі психології з них  публікації у міжнародних виданнях SCOPUS 3 статті та  1 Web of Science.

Психодрама-терапевт (сертифікована Psychodrama Assotiation fur Europa Е. V., PAfE, Німеччина), засновник ГО «Інститут психодрами, сучасної психології та психотерапії» член Ради Інституту (ІПСПіП). Член Європейської Асоціації Психодрами.

Comments are closed.