«Спонтанність в моєму житті»

Група самопізнання

Ми з самого дитинства добре знаємо про те, що піклуватися про своє фізичне здоров’я дуже важливо, а ось розуміння важливості підтримувати своє психічне здоров’я в нашому суспільстві з’явилося не так давно.

Коли людина загартовується, займається спортом, або шукає інформацію про здоровий спосіб життя – це викликає повагу, бо профілактика – найкращий спосіб зберегти себе якомога довше в гарній фізичній формі. Відомо також, про взаємозв’язок душевного стану і фізичного. Але коли болить голова, рука, горло ми звертаємося по допомогу, а ось коли довго поганий настрій, коли є невдоволення собою, незрозумілі стани, коли все набридло, коли болить душа – зазвичай ми соромимося навіть зізнатися в цьому близьким людям, а іноді і собі.

Чому саме СПОНТАННІСТЬ? Бо спонтанність – найбільш недооцінений ресурс психологічного здоров’я. Її часто плутають з імпульсивністю, тому що обидва ці поняття пов’язані з енергією. Але імпульсивність це здебільшого не котрольований, не конструктивний викид енергії. А спонтанність – це глибинне, вроджене, щире джерело життєвої енергії, яке дає поштовх для творчості у всіх її проявах, включаючи створення сценарію власного життя.

Запрошуємо Вас захопитися дослідженням своєї спонтанності, знайти шляхи її подальшого розвитку з однодумцями у комфортній і безпечній атмосфері групи самопізнання методом психодрами.

Плануємо 80 годин зустрічей в закритій групі (коли склад групи не змінюється). Зустрічі одноденні з 10.00-10.30 до 18.00, раз на два тижні. По суботах.

Записатися, або задати питання можна в месенджері Валентина Скляр, або за телефоном +380666825309

Ведучі:

Оксана Зайкіна – психолог, психодрама-терапевт (Psychodrama Association for Europe e.V. (PАfE e.V) Німеччина), арттерапевт (правопівкульне малювання, ізотерапія)

Валентина Скляр – психолог, психодрама-терапевт (Psychodrama Association for Europe e.V. (PАfE e.V) Німеччина) , психолог-волонтер, член ради “Інституту психодрами, сучасної психології і психотерапії”.

Comments are closed.