Семінари спеціальні

2022

“ПСИХОПАТОЛОГІЯ ТА ТЕОРІЇ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ”

для психодраматистів базового рівня навчання

(4-6 листопада 2022)

Ведуча семінару: Наталя Коваль – клінічний психолог, психодраматерапевт, навчаюча тренерка Psychodrama Association for Europe e. V. (PАfE), психоаналітична терапевтка, психоаналітикиня у тренінгу International Psychoanalytical Association (IPA), членкиня Українського Психоаналітичного Товариства.

Цілі семінару: набуття основ теоретичних знань у галузі психопатології, причин виникнення психічних захворювань і вироблення основних орієнтирів у їхній діагностиці з метою застосування в психодраматичній роботі з групою.

.

_________________________

ГОРОГ ІЛОНА (РУМУНІЯ) – психолог, психодрама-терапевт, тренер, голова тренерського комітету Європейської Асоціації Психодрами (PАfE, Німеччина)

МОНОДРАМА

(ЗАСТОСУВАННЯ ПСИХОДРАМИ В ІНДИВІДУАЛЬНІЙ ТЕРАПІЇ)

(11-13 листопада 2022)

У класичному розумінні монодрама це психодрама для однієї людини. Клієнт/протагоніст грає сам всі ролі на сцені. Терапевт супроводжує, веде протагоніста у розігруванні своєї історії. У монодрамі, як і у психодрамі, часто використовується простір приміщення для побудови сцени, але замість інших людей у монодрамі використовуються порожні стільці чи предмети.

________________________________

ІЛБРІНК ЯКОМІН (НІДЕРЛАНДИ) – президент Європейської Асоціації психодрами (PAfE, Німеччина), психодрама-практик, тренер, викладач і практик (TEP), спеціалізується на креативних арт-терапіях

СОЦІОМЕТРІЯ

(вересень-жовтень 2022)

Соціометрія – потужний активний метод, який може використовувати кожен, хто працює з групами. Соціометрія часто розглядається і використовується як інструмент для демонстрації та дослідження стосунків у групах. Виявлення прихованих стосунків через втілення та робота з нашим вибором дозволяє групі перейти на більш зрілий рівень функціонування. Особлива увага приділяється використанню соціометричних критеріїв як з точки зору безпеки групи, так і для забезпечення залучення всіх членів групи. Вона може бути потужним інструментом для відновлення стосунків.

____________________________________________

ЛИТВИНЕНКО ЛЮДМИЛА – психолог, тренер, психодрама-терапевт, сертифікований Європейським інститутом психодрами (PIfE, Німеччина), міжнародний супервізор. Засновниця Асоціації та школи психодрами в Україні, засновниця Інституту психодрами сучасної психології і психотерапії (ІПСПіП), член Ради Інституту, відповідальна за навчання.  Керівник Кризового центру медико-психологічної допомоги.

ТРАВМА ТА ЇЇ НАСЛІДКИ

СПОСОБИ ПОДОЛАННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ

(12-14 серпня 2022)

Травма ( з грецької – “рана”) – коли стається “неможливе”, суб’єктивна безпомічність, “перервана дія”. 

Симптоми травми являються здоровою спробою організму до самозцілення.

Ознайомлення з основами травми, зі спеціальними прийомами та техніками, що застосовуються у роботі з травмою. «Філософія кризової допомоги». Види кризи, стрес, бойовий стрес.  Травма, основні  види травми. Нейрофізіологія травми. Травматична пам’ять. Класифікація континууму травми.   Цілі психотерапевтичної допомоги. Методи заспокоєння. ПТСР. Психодрама у роботі з травмою та психосоматичними розладами. Поняття психологічної пружності. Методика BASIC Ph

ГРУПОВА ДИНАМІКА

(26-28 серпня 2022)

Групова динаміка – це сукупність внутрішньо групових соціально- психологічних процесів і явищ, що характеризують весь цикл життєдіяльності малої групи. До процесів групової динаміки відносять: керівництво і лідерство; ухвалення групових рішень; вироблення групових думок, правил і цінностей; конфлікти, груповий тиск та інші способи регуляції індивідуальної поведінки, тобто всі ті процеси, які фіксують і забезпечують психологічні зміни, що відбуваються у групі за час її існування. Ці зміни обумовлені  зовнішніми обставинами групової життєдіяльності та її внутрішніми суперечностями, продиктованими взаємодією  учасників. У групову динаміку входять цілі і завдання групи, згуртованість групи, норми групи, позиція ведучого, структура групи і структура лідерства, групові ролі, фази розвитку групи, етапи роботи. 

_____________________________________

ІРИНА СТЕФАНЕСКУ (РУМУНІЯ) – психодраматист, соціодраматист Європейської Асоціації психодрами (PAfE), бізнес коуч, корпоративний тренер, засновник Sociodrama Centre Romania, член PAfE

  СОЦІОДРАМА ПРО РОЗШИРЕННЯ СПРОМОЖНОСТЕЙ ТА КОЛЕКТИВНОЇ СТІЙКОСТІ

(19-21 серпня, 22 жовтня 2022)

Соціодрама – груповий метод, заснований на досвіді соціального дослідження та перетворення міжгрупового конфлікту. Він був розроблений засновником психодрами та соціометрії Я. Морено для належного покращення тонкої тканини співіснування між різними групами у повоєнному суспільстві.

Соціодраматичні методи порушують мовчання та допомагають нам ділитися та спілкуватися замість того, щоб бути замороженими та відчуженими.

Соціодрама допомагає людям виразити власні думки та почуття, розв’язати проблеми та прояснити власні цінності. Одна з причин, чому соціодрама працює так добре, полягає у тому, що вона підкреслює ту істину про людство, що ми маємо значно більше схожого, ніж розбіжностей.

____________________________________________

ЛИТОВЧЕНКО НІНА, кандидат психологічних наук, психодрама-терапевт, психодрама-тренер Європейської Асоціації психодрами (PАFE), член тренерського комітету Інституту  психодрами, сучасної психології та психотерапії (Київ, Україна).

РОБОТА З ПСИХОСОМАТИЧНИМИ  ПРОБЛЕМАМИ У  ПСИХОДРАМІ

(або ТІЛО НЕ БРЕШЕ)   (27-29 травня 2022)

Людина не вибирає свою хворобу –

Але вона вибирає стрес,

І саме стрес вибирає хворобу…

(Ірвін Ялом)

Відомо, що психосоматичні проблеми – це біль та страждання душі, які не знайшли інакшого виходу, як через тілесні прояви, це розповідь душі, а можливо, навіть її крик про допомогу. Тіло чесніше за когнітивні конструкції. Воно постійно дає сигнали. Дивує, наскільки рано людина втрачає зв’язок з самою собою, перестає слухати  те, що підказує тіло – таким чином стає мимовільною жертвою самої себе.

Яка природа і механізм виникнення психосоматичних хвороб? Як почути і зрозуміти  голос тіла? Як психодрама може допомогти відновити діалог свідомості та тіла?

_______________________________

ІНАРА ЕРДМАНІС (ШВЕЦІЯ) – психодрама-терапевт, тренер, супервізор Європейської Асоціації психодрами (PAfE), член PAfE

ЯК ПРАЦЮВАТИ ЗІ СНОВИДІННЯМИ В ПСИХОДРАМІ

 (3-5 травня 2022)

Сон — це маленькі приховані двері, що ведуть до найпотаємнішої та інтимної душі, відкритої в первісну космічну ніч, яка була душею задовго до того, як з’явилося будь-яка его-свідомість. Сон… є продуктом всієї психіки. Отже, ми можемо очікувати знайти у снах все, що коли-небудь мало значення в житті людства.

                                                                                                                 (К.Г.Юнг)

_________________________________

Ганна Івакіна – психологиня вищої категорії, психодрама-тренерка І рівня Європейської Асоціації психодрами (PAfE), членкиня тренерського комітету Інституту  психодрами, сучасної психології та психотерапії (Київ, Україна).
Валентина Скляр – психологиня, психодрама-терапевтка Європейської Асоціації психодрами (PAfE), членкиня тренерського комітету, членкиня правління Інституту  психодрами, сучасної психології та психотерапії (Київ, Україна), членкиня правління PAfE.

Я НА СЦЕНІ СВОГО ЖИТТЯ

(22-23 січня 2022)

Історія, філософія, теорія і практика психодрами як частина буття практикуючого психодраматиста.

 ______________________________________________

2021

5-7 листопада

семінар «Magic Shop» “Чарівний магазин” (18 год).

м. Київ Україна 

Ведучий: Манфред Янніке (Manfred Jannicke )(Берлін / Німеччина) – Сертифікований лідер психодрами (PAfE / DFP), член правління PAfE, супервізор / тренер для приватних осіб та організацій. Служить головою дияконської організації з питань захисту та добробуту дітей, підлітків та їх сімей.

————————-

28-30 червня

спеціальний семінар «Соціометрія»

м. Київ, Україна  

Тренер: Jacomien Ilbrink – президент Європейської Асоціації психодрами (PAfE, Німеччина), психодрама-практик, тренер, викладач і практик (TEP), спеціалізується на креативних арт-терапіях.

———————–

6-8 липня

спеціальний семінар «Рання прив’язаність»

м. Київ, Україна 

 Ведуча: Юлія Будаї – психодрама-терапевт, тренер, супервізор Європейської Асоціації психодрами (PAfE),   кандидат психологічних наук. Працює в Угорщині, Україні, Росії, Білорусії.

____________________________

6-8 липня

спеціальний семінар «Чарівний магазин»

м. Київ, Україна

Ведучий: Манфред Янніке – сертифікований лідер психодрами (PAfE / DFP), член правління PIfE, супервізор / тренер для приватних осіб та організацій.

———————-

6-8 липня

спеціальний семінар «Монодрама» 

Київ, Україна

Ведуча: Ілона Горог – психолог, психодрама-терапевт, тренер, голова тренерського комітету Європейської Асоціації Психодрами (PАfE, Німеччина).

______________

24-26 березня

спеціальний семінар «Чарівний магазин» 

м. Київ, Україна 

Ведучий: Манфред Янніке – сертифікований лідер психодрами (PAfE / DFP), член правління PIfE, супервізор / тренер для приватних осіб та організацій.

_______________

26-28  лютого 

РОБОТА З ПСИХОСОМАТИЧНИМИ  ПРОБЛЕМАМИ У  ПСИХОДРАМІ (або ТІЛО НЕ БРЕШЕ)

м. Київ, Україна       

Ведуча: Литовченко Ніна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (Україна). Закінчила Київський державний університет імені Т. Шевченка, спеціальність «Психолог. Викладач». Спеціальна освіта: психодрама-терапевт (сертифікація Європейського Інституту психодрами, PIFE), тренер,  індивідуальний член  PАFE, член Інституту психодрами, сучасної психології і психотерапії (ІПСПіП)

_______________________

2020

13-15 липня

РОБОТА З ПСИХОСОМАТИЧНИМИ  ПРОБЛЕМАМИ У  ПСИХОДРАМІ (або ТІЛО НЕ БРЕШЕ) 

Київ

Ведуча: Литовченко Ніна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (Україна). Закінчила Київський державний університет імені Т. Шевченка, спеціальність «Психолог. Викладач». Спеціальна освіта: психодрама-терапевт (сертифікація Європейського Інституту психодрами, PIFE), тренер,  індивідуальний член  PАFE, член Інституту психодрами, сучасної психології і психотерапії (ІПСПіП).

_____________________

2019

24-26 серпня

«Групова динаміка»

Київ

Ведуча: Людмила Литвиненко – психолог, тренер, психодрама-терапевт, сертифікований Європейським інститутом психодрами (PIfE, Німеччина), міжнародний супервізор. Засновниця Асоціації та школи психодрами в Україні. Президент Асоціації у 1996–2006 рр. Натепер член Інституту психодрами сучасної психології і психотерапії (ІПСПіП), член Ради Інституту, відповідальна за навчання.  Керівник Кризового центру медико-психологічної допомоги. Працює в  Україні, Росії, Білорусії, Киргизстані, Польщі, Угорщині.

 _____________________

21-23 червня у Києві відбувся семінар

«Рання прихильність»

Юліанна Будаї  – кандидат педагогічних наук, тренер-психодраматист, суперізор, сертифікований Європейським інститутом психодрами (PIfE, Німеччина), фахівець з ментальної гігієни, сімейний психотерапевт, супервізор «Телефону довіри» (Сегед, Угорщина), член Угорської Асоціації психодрами, Інституту психодрами, сучасної психології та психотерапії ( Україна), персональний член PАfE, почесний член РАТЕПП І Східно-Європейської асоціації арт-терапії.

______________________________________

У м. Києві 2-4 квітня відбувся семінар

«Теорія ролей».

Ведучий  Года Дюла (Угощина) – психодрама-терапевт, тренер, супервізор Європейської Асоціації Психодрами (PАfE, Німеччина), член тренерського комітету Інституту психодрами, сучасної психології і психотерапії. Фахівець з ментальної гігієни, сімейний психотерапевт. Кваліфікований експерт в Організації Об’єднаних Націй з питань праці (ILO) в галузі логістики та організації підприємств (REFA). Консультант з навчання, управління конфліктами і стресом, підготовки управлінських кадрів,  топ-управлінське консультування, коучинг. Член Угорської Асоціації психодрами, персональний член PАfE, почесний член ІПСПіП (Україна).

______________________________

1-3 березня

Лідер на сцені між творчістю і  «консервами»

Київ

Ведуча:

Анна Бєланська (Anna Bielanska), Польща – дипломований клінічний психолог, психодрама-терапевт, тренер, супервізор Європейської Асоціації психодрами. Президент Польського Інституту Психодрами (Краків).

___________________________

2018

24-26травня,  1-3 червня

“Як працювати зі сновидіннями у психодрамі. How to work with dreams in Psychodrama”

Київ

Ведуча семінару: Інара Ердманіс – T.E.P, тренер, супервізор ПАфЕ, медичний психолог, сертифікований психотерапевт президент Морено інституту /Латвія/                                             

 _______________

1-3 червня

«Психодрама: теорія та терапія» 

Київ

Ведучі: Людмила Литвиненко   –  тренер, психодрама-терапевт, супервізор   Європейської Асоціації Психодрами    PАfE                                        

Ніна Литовченко – кандидат психологічних наук, психодрама-терапевт                                                   

                                          ——————

1-3 червня

“Розігрів у психодрамі”,

 Київ

Ведучий: Бернд Фіхтенхофердипломований педагог, ведучий психодрами, тренер і супервізор Європейської Асоціації психодрами (PAfE, Німеччина). Навчальні групи в Німеччині, Польщі та Румунії. Голова Центру Психодрами у Берліні, фрілансер з 1991 року.

_____________________________________

9-11 березня

«Теорія ролей Я. Морено»

Київ

 Ведуча: Ілона Горог – психолог, психодрама-терапевт, тренер, голова тренерського комітету Європейської Асоціації Психодрами (PАfE, Німеччина)

_______________________________

 12-14 січня 
Individual Psychodrama (Monodrama)
Київ

 Ведучий: Яків Наор — засновник і директор  ВНУТРІШНЬОГО ТЕАТРУ Центру психодрами і міжмодальної терапії експресивних мистецтв в Тель-Авіві; тренер PIFE. Протягом останніх 35 років викладає в Європі, США, Канаді та Ізраїлі. З 1986 веде спеціальні групи експресивного діалогу між представниками другого і третього поколінь, що вижили після Голокосту та молодими німцями, а також між палестинцями та ізраїльтянами.

__________________________

2017

3-5 червня 

теоретичний  семінар “Ранняя привязанность”

Ведуча: Юлія Будаї – кандидат пед. наук, тренер,  сертифікований психодрама-терапевт, супервізор ПІфЕ, спеціаліст по ментальній гігієні, сімейний терапевт, член Угорської Асоціації психодрами, Асоціації психодрами (Україна), персональний член ПІфЕ, почесний член РАТЕПД і Східно-Європейської Асоціації Арт-терапії.

________________________

24-26 лютого

«Сімейна скриня» (трансгенераційна спадщина) 

Запоріжжя

Ведучі: Людмила Литвиненко – тренер, психодрама-терапевт, супервізор   Європейського Інституту Психодрами PIfE                                               Олександр  Спека –  ко-тренер, психодрама-терапевт                                                   

_______________

2016

22 – 24 июля

“В чем нуждаются семьи в Украине в 2016 году?”Психодраматический способ профессионального ответа

Ведущая:

Claudia Mühlbauer –  Психолог, психотерапевт, сертифицированный Психодрама Тренер и Супервизор PIfE; Заведует частной клиникой в Берлине по психотерапии, супервизии и коучингу. Специализируется на работе с травмой, семейной терапии, терапии людей с зависимостями. Член Института Психодрамы Европы (PifE e.V.); Немецкая секция (PIfED e.V.); Член Немецкой ассоциации психодрамы (DFP e.V.)

Отзывы.  Фотографии.

 ________________________________________________________

 3-5 червня 

Від сексуального насильства до насолоди своєю сексуальністю”

From sexual abuse to enjoyment in your sexuality.

                                          Київ 

Ведуча семінару: Інара Ердманіс – T.E.P, тренер, супервізор ПАфЕ, медичний психолог, сертифікований психотерапевт президент Морено інституту /Латвія/ 

————————

30 июня  3 июля

теоретико-практический  семинар «История Доктора: философия, методология, практика»

(30 час)

Киев

Семинар провели сертифицированные психодрама-тренеры PАfE/PIfE

Татьяна Зайцевская, Павел Горностай,  Анна  Ивакина,  Виктор Мозговой

Отзывы.  Фотографии.

_______________________________________________________

24 – 26 июня  

«Социометрия в действии» 

Ведуча:

photo1

Якомин Илбринк: 
Якомин – бизнес тренер, изучала социометрию в Нью-Йорке, США. Возглавляла Бельгийско-Голландскую Ассоциацию Психодрамы. Организатор конференции Психодрама/ Социодрама в Бонне (FEPTO). Сейчас специализируется в работе с социометрией и ненасильственной коммуникацией.

9-10 липня

«Психодрама – метод дії» 

Київ

Ведучі: Людмила Литвиненко – тренер, психодрама-терапевт, супервізор   Європейського Інституту Психодрами PIfE                                             Олександр  Спека –  ко-тренер, психодрама-терапевт                                 

_______________________

2-4 жовтня

«Настоящий момент – работа с жестами, движениями тела и чувствами в психодраме»

                                            Київ

Ведучий: Едуардо Верду – T.E.P., MSc., директор Морено інституту в м. Осло, Норвегія. Сертифікований тренер, педагог і практик Норвежської Ради екзаменаторів. Голова Комітету з супервізії PIfE. Член Комітету FEPTO і президент Норвежської Ради екзаменаторів.   

_______________________________________________________

26-28 февраля спецсеминар “Семь смертных грехов”

Ведущий Эдуардо Верду

_________________________________________________________

Безымянный

23-25 февраля 

 ”FORGIVENESS and RECONCILIATION”/”ПРОЩЕНИЕ и ПРИМИРЕНИЕ”

(18 часов)

Ведущий семинара:

EDUARDO VERDU (Норвегия)– один из выдающихся психодраматистов Европы, председатель тренерского и супервизионного комитетов PIfE, руководитель обучения в MorenoInstituteв Норвегии, имеет квалификацию MSc(мастер) в системной семейной терапии.

___________________________________________________

13-15 февраля   

«Психодрама и психология развития: пренатальный период» (18 часов)

г. Кременчуг

Семинар проводила Татьяна Зайцевскаяпсихолог,  обучающий тренер по психодраме PIfE, психодрама терапевт PIfE,  пренатальный психолог.

_________________________________________________________

12-14 февраля  семинар “Психопатология”

ведущая Наталья Коваль.

 

________________________________________________________

9-10 января

 «Психопатология и теории развития» 

Ведущая  Наталья Коваль

 

________________________________________________________

16-17 січня 

Individual Psychodrama (Monodrama)

 Ведучий: Яків Наор – засновник і директор  ВНУТРІШНЬОГО ТЕАТРУ Центру психодрами і міжмодальної терапії експресивних мистецтв в Тель-Авіві; тренер PIFE. Протягом останніх 35 років викладає в Європі, США, Канаді та Ізраїлі. З 1986 веде спеціальні групи експресивного діалогу між представниками другого і третього поколінь, що вижили після Голокосту та молодими німцями, а також між палестинцями та ізраїльтянами.

____________________________________________________

2015

17-19 серпня

«Травма і ПТСР» 

Київ

Ведуча: Людмила Литвиненко – тренер, психодрама-терапевт, супервізор   Європейського Інституту Психодрами PIfE                                                                     

———————-

23 січня

«Від травми до ресурсу: шляхи профілактики ПТСР» 

Ніжин

Ведуча: Людмила Литвиненко – тренер, психодрама-терапевт, супервізор   Європейського Інституту Психодрами PIfE    

________________                                                             

31 октября – 2 ноября 
“Ранняя привязанность”
Ведущая: Юлия Будаи, член Европейской ассоциации психодрамы PIFE, обучающий психодрама-терапевт, супервизор, доктор философии, г. Будапешт, Венгрия.

———————————————

16-18 октября

«Социометрия»

Ведущая: Якомин Илбринк (Jacomien Ilbrink)Нидерланды, изучала арт-терапию, психодраму и социометрию в Нью-Йорке, США. Сейчас специализируется в работе с социометрией.

—————————————————————————-

12 – 14 июня 

«Стыд» 

Ведущий Эдуардо Верду (Норвегия) –  T.E.P., MSc., директор Морено института в Осло, Норвегия. Сертифицированный психодрама тренер и супервизор PIfE.

Ведет обучающие программы по психодраме и супервизии на всех уровнях обучения в Норвегии и по всей Европе.

Президент FEPTO, вице-президент PIfE. Президент Норвежского Совета экзаменаторов (Норвегия)

——————————————————————————–

22-24 мая  

“Ранняя привязанность.”

Ведущая: Юлия Будаи – тренер-психодраматерапевт, сертифицированный Европейским институтом психодрамы (PIFE,  Германия), супервизор PIFE. 

——————————————————————————

3-5 квітня

5 ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ АСОЦІАЦІЇ ПСИХОДРАМИ

“Мереживо життя: шлях з минулого, сила сьогодення та створення майбутнього”

 Вся информация за посиланням.

——————–

28 февраля – 1 марта  

ЮНГИАНСКАЯ ПСИХОДРАМА, ТРАНСГЕНЕРАЦИОННАЯ И КОЛЛЕКТИВНАЯ ТРАВМА

Ведущие Maurizio Gasseau и Leandra Perrotta.

Тренеры являются индивидуальними членами «Оперативной группы для построения мира и трансформации конфликтов» организации ФЕПТО.

Фото.

—————————

2-3 февраля « Трансгенерационная Психодрама».

30 января -1 февраля « Психодрама с детьми».

спецсеминары Якова Наора.

ЯКОВ НАОР   MACAGSTEP

Основатель и директор ISIS ISRAEL: Центр Психодрамы и Терапии Интермодального Экспрессивного Искусства в Тель-Авиве. Он является сертифицированным терапевтом и тренером в этих областях. Он преподает в этих областях в Европе, США, Канаде, Австралии и Израиле в течении последних 35 лет. С 1986 года Яков Наор проводил специальные психодраматические  группы – диалог для второго и третьего поколения выживших жертв Холокоста с молодыми немцами, а также диалог между палестинцами и израильтянами.

Входит в Совет FEPTO – Федерация Европейской Организации Обучения Психодраме в качестве Председателя Комитета Сообщества. Входит в Правление IAGP – Международная Ассоциация Групповой Психотерапии и Групповых Процессов в качестве Председателя Секции Психодрамы.

Фото.

———————————————————————————-

2014

15-17серпня 2014 Київ. Спецсемінар “Психодрама в роботі з травмою та психосоматичними порушеннями”

Ведуча – Людмила Литвиненко, тренер, психодрама-терапевт, супервізор Європейського Інституту Психодрами PIFE

25-27 липня 2014 Київ. Семінар “Травма та відновлення за допомогою психодрами”

Ведучі – Maurizio Gasseau, Leandra Perrotta, Nevzat Uctum, Judith Teszary, тренери і індивідуальні члени «Оперативної групи для побудови миру та трансформації конфліктів» організації ФЕПТО.

25-27 квітня 2014 Київ. Тематичний семінар «Теорія ролей Я.Л.Морено. Групова динаміка»

ведучий – Года Дюла, тренер, психодрама-терапевт супервізор   Європейського Інституту Психодрами  PIfE

05-07 квітня 2014,  Донецьк «Кризи і травми: критерії і стратегії психодраматичної роботи»

Ведуча: Людмила Литвиненко – тренер, психодрама-терапевт, супервізор   Європейського Інституту Психодрами PIfE   

Comments are closed.