IХ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«Психодрама: назустріч мріям»

6 – 7 квітня 2019 року у м. Києві

Шановні колеги!

ІНСТИТУТ ПСИХОДРАМИ, СУЧАСНОЇ ПСИХОЛОГІЇ І ПСИХОТЕРАПІЇ

в партнерстві з

Приватний «Вищий навчальний заклад

«Міжрегіональна Академія управління персоналом»

Psychodrama Association for Europe (PAfE)

Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України

Мелітопольський державний педагогічний університет

імені Богдана Хмельницького

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

Запрошує Вас взяти участь у

IХ Міжнародній науково-практичній конференції

«Психодрама: назустріч мріям»

6 – 7 квітня 2019 року у м. Києві

Мрії… Такі теплі і чимось дитячі… В дитинстві, юності, ми так багато мріяли при кожній зручній нагоді. Тоді мрії вказували дорогу, окриляли і несли нас у новий світ…

З часом ми міняємось. Міняються потроху і наші мрії. Ми виростаємо, починаємо розуміти реальність, розставляти пріоритети. Ми покладаємо цілі, йдемо до мети. Але чогось не вистачає… Якоїсь легкості, романтики, якоїсь магії. Не вистачає мрії…

За буденними турботами, справами, метушнею, коли все розписано ледь не до хвилин, ми просто не встигаємо, забуваємо мріяти.

Але ж саме мрії – одне з найціннішого, що ми маємо. Мрії наповнюють наше життя барвами, вони допомагають нам, відродившись, пізнати себе. Вони дають натхнення, приносять нові ідеї, допомагають зрозуміти, що саме ми хочемо насправді. Вони, запалюючи в душі вогонь, показують, що ми ще живі! Мрії ведуть нас вперед, прокладаючи місток у майбутнє. Мрії – це наші крила!

На конференції ми доторкнемося до наших мрій. Хтось зможе дістати їх із далекої шухляди і згадати ще раз! Хтось – відшукає нові! Хтось – знайде натхнення і сили для їх здійснення. А хтось – зможе побачити свою мрію вживу, торкнутися її, прожити у психодраматичній родині. Маємо надію, що ця зустріч буде для всіх нас надихаючою, об’єднуючою і наповнить ресурсами, аби ми творили життя за своїм мріями!

В  роботі конференції візьмуть участь: 

Года Дюла – психодрама-терапевт, тренер, супервізор Європейської Асоціації Психодрами (PАfE, Німеччина), член тренерського комітету Інституту психодрами, сучасної психології і психотерапії. Фахівець з ментальної гігієни, сімейний психотерапевт. Кваліфікований експерт в Організації Об’єднаних Націй з питань праці (ILO) в галузі логістики та організації підприємств (REFA). Консультант з навчання, управління конфліктами і стресом, підготовки управлінських кадрів,  топ-управлінське консультування, коучинг. Член Угорської Асоціації психодрами, персональний член PАfE, почесний член ІПСПіП (Україна).

Юліана Будаї – кандидат педагогічних наук, викладач російської мови та літератури, психодрама-терапевт, тренер, супервізор Psychodrama Association for Europe (PAfE), член тренерського комітету Інституту психодрами, сучасної психології і психотерапії; член Угорської асоціації психодрами, член ІПСПіП (Україна), персональний член PАfE, волонтер-консультант і супервізор Телефону довіри (Сегед, Угорщина), фахівець з ментальної гігієни, сімейний терапевт, trainer of the International Program «Reading and Writting for Critical Thinking» (RWCT), почесний член РАТЕПП і Східно-Європейської асоціації арт-терапії (Сегед, Угорщина).

Олександр Стражний – автор методу біосугестивної терапії, лікар-психотерапевт, головний спеціаліст Центру альтернативної медицини «Астраліт» (Угорщина), кризовий психолог-консультант, лікар-волонтер Кризового центру медико-психологічної допомоги. Член Асоціації українських письменників, автор книжок, виданих в Україні, Росії, Угорщині, Іспанії, Італії, Франції. Автор циклу лекцій з альтернативної психології у різних країнах Європи, а також у Стенфордському університеті (США), (Угорщина-Україна).

Андрій Старовойтов – кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник Науково-дослідного центру глибинної психології (Гуманітарно-педагогічна академія, «КФУ»), арт-терапевт, член правління Східно-Європейської асоціації Арт – терапії (Ялта, Крим).

Також в роботі конференції візьмуть участь провідні практикуючі українські спеціалісти, члени Інституту психодрами, сучасної психології і психотерапії.

Основні форми роботи на конференції: доповіді, велика група, майстер-класи, неформальне спілкування, виступ Киевского плейбек-театра “Дежа вю плюс”.

Майстер-класи конференції.

Доповіді.

Розклад.

Для участі у роботі конференції Вам необхідно до 20 березня 2019 року надіслати (у електронному вигляді за адресою: psychodramua@ukr.net):

  • заявку на участь у конференції (зразок додається)
  • квитанцію сплати організаційного внеску. Організаційний внесок перераховується на картку ПриватБанку 5168 7427 0499 9816. Призначення платежу: участь у конференції та ваше прізвище).
Організаційний внесок за два дні конференції: до 1 лютого пізніше
Участь у конференції:

–          для членів Інституту психодрами

–          для учасників

 

600 грн.

800 грн.

 

700 грн.

1000 грн.

Участь у конференції у якості ведучого  майстер-класу 250 грн.  
Студенти стаціонару 300 грн.  

За необхідності вирішити питання щодо харчування можна за телефоном: +380 98 588 55 33 (Віта), або написавши лист на адресу kvitka.olex@ukr.net. У разі замовлення харчування, сплатити відповідну суму (карта ПриватБанк 4731 1856 1245 2000) і надіслати квитанцію на адресу kvitka.olex@ukr.net

Адреса проведення: м. Київ, станція метро Деміївська, вул. Фрометівська, 2, Приватний «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом».

Мапа.

Мапа МАУП.

 Контактні особи:

Литвиненко Людмила  +38 050 353 21 12

Науменко Ольга  +38 097 94 33 556

Скляр Валентина  +38 066 682 53 09

Адреса для листів psychodramua@ukr.net

Актуальну інформацію ви можете  також отримати на нашій сторінці та нашій групі у Facebook https://www.facebook.com/PsychodramaInstituteKyivUkraine/ https://www.facebook.com/groups/PsychodramaInstituteKyivUkraine/

До зустрічі на конференції!  З повагою, оргкомітет.

Заявка2019 клікніть, щоб завантажити на свій пристрій.

Онлайн реєстрація https://docs.google.com/…/1HIwvuBgLkYdd5bff4_5YjWauaR…/edit…

 

Comments are closed.