ЄВРОПЕЙСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПСИХОДРАМИ / PAfE

psychodrama-for-europe.eu/psychodrama

PAfE – це міжнародна благодійна організація з центральним офісом в Берліні. Організація була створена в 1988 році з метою розповсюдження методу психодрами по всій Європі, змінивши в 2017 році форму організаціїї з інституту (PIfE) на асоціацію (PAfE). 

PAFE  є членом  FEPTO –  Федерації Європейських Психодраматичних Тренінгових Організацій. Учбові програми PAfE були узгоджені з учбовими програмами інших психодраматичних організацій – членів FEPTO.

В результаті у 2007 році були введені нові стандарти освіти PIfE, які діють на даний час.

Ініціатором створення PIfE і його першим президентом протягом 15 років була Ільдіко Маверс (Ildiko Maevers).  Продовжила її роботу і до 2013 року головою правління PIfE була Хільде Гьот (Hilde Goett). У 2013 році її змінив Евалдас Кармаза (Evaldas Karmaza), у 2017 і 2021 роках  – Якомін Ільбрінк (Jacomien Ilbrink-de Visser).

Керує організацією інтернаціональне правління, яке складається з сімох членів організації. До складу правління входять: голова, перший і другий заступники голови, секретар, заступник секретаря, казначей і заступник казначея. Основні функції роботи організації розподілені по комітетам, таким як тренерській, супервізорський, етичний і інш. Склад комітетів інтернаціональний.

Основна задача організації – сприяння розвитку і застосуванню психодрами і соціометрії в різних областях діяльності, таких як психотерапія, освіта, організаційний розвиток, консультування, театр.

Для цього в різних країнах діють програми навчанння психодрамі і соціометрії, створюються нові проекти і кожні два роки проводяться міжнародні конференції, які збирають всіх членів організації разом.

На сьогодні в PAfE  136 персональних членів з 13  Європейських країн: Бельгії, Угорщини, Німеччини, Греції, Ізраїля, Литви, Норвегії, Румунії, Польші, України, Франції, Швейцарії, Швеції.  Крім того, в складі PAfE працюють як колективні члени вісім психодраматичних організацій з Німеччини, Литви, Латвія, Польші, Румунії і України, Киргистану, Нідерландів.

На даный момент більше 30 українських спеціалістів нашої організації є персональними членами PAFE.  Очікуємо вступу нових випускників другого рівня.

Етичні стандарти Європейської Асоціації Психодрами (PAfE)

Comments are closed.