Скляр Валентина

Валентина Скляр – психолог, психодрама-терапевт, психодрама-тренер груп базового рівня (сертифікована Psychodrama Assotiation fur Europa Е. V., PAfE, Німеччина), індивідуальний член PAfE, член Ради ІПСПіП, член ради PAfE.

Співорганізатор і ведуча конференцій і фестивалей психодрами, учасник волонтерських проектів  по роботі з мобілізованими, реабілітаційній роботі.

Автор і співавтор майстер-класів “Елексир молодості”, “Роман з собою”, “Вага”, “Секс і Творчість”, “Спонтанність”, “Що під маскою мрії”, Самооцінка в стосунках” та ін., ведуча груп самопізнання.

Освіта:

Київський державний університет технологій і дизайну, 2000 р.,

Програма Управління у справак жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці “Молодіжна гімназія”, 2003 р. Рекомендована для роботи в державних структурах та громадських організаціях.

Факультет психології Національного педагогічного університету ім. Драгманова, 2006 р.

Європейський інститут психодрами, Psychodrama Institute for Europe (PIFE), з 2007р.

Брала участь в навчальних спеціальних семінарах з психодрами (групова дінаміка; психодрама в бізнесі; юнгіанська психодрама, трансгенераційна і колективна травма; психосоматика;  психодрама снів; трансгенераційна психодрама; робота з травмою, теорії прив’язаності та ін.) , соціодрами, соціометрії.

Comments are closed.